Dovolená s rodinou

Plánujete s rodinou výlet do Adršpašských, Teplických nebo Broumovských skal? Nebo máte úplně jiné plány? 

Více o výletech

U nás jste na správném místě.

Pension Radvanice je výchozím bodem pro rozmanité výlety. V blízkém okolí naleznete mnoho přírodních zajímavostí, především skalní města, SAFARI, také hrady, zámky, muzea a vojenská opevnění.

Pension Radvanice se nachází v centru obce v obytné zóně. V obci je Vám k dispozici pošta, zdravotní středisko, obchod s potravinami a drogerie. 

Zejména pro rodiny nabízíme ubytování ve vícepokojových apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Apartmány jsou vybaveny TV, SAT, WIFI. Pro ty nejmenší bezplatně zapůjčíme postýlku včetně povlečení, dětskou židličku a vaničku na koupání. V pensionu jsou oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky. V nekuřácké jídelně je dětský koutek se skluzavkou, domečkem a pro děti jsou připravené různé hračky. Pro větší děti je určena společenská místnost se stolním tenisem, stolním fotbálkem, kulečníkem, šipkami, malou knihovnou.

Na děti jsme nezapomněli ani venku. U zahradní restaurace je oplocené dětské městečko "Malíčkov" s houpačkami, skluzavkami a pískovištěm. Součástí městečka je radnice, hasiči, vězení, pošta a cukrárna. Děti si mohou zaskákat na velké trampolíně. V letních měsících je připraven bazén 4,5 x 6 m s lehátky.

Více o ubytování

 

Pro sportovně založené rodiny nabízíme bohatý program jak v létě, tak i v zimě.

V létě se můžete vykoupat jak v přírodních tak i v uměle vybudovaných koupalištích. Pro cyklisty jsou připravené trasy různé obtížnosti. Kola a ochranné přilby Vám rádi zapůjčíme. V nedalekých Janovicích je možné zajistit vyjížďku na koních.

Více o službách

 

Při špatném počasí si můžete pronajmou naši sportovní halu pro nohejbal, volejbal, badminton nebo jiné sporty. Sportovní hala je přímo propojena s objektem pensionu.

V zimních měsících si můžete zalyžovat ve SKI areálu Radvanice. Součástí areálu je půjčovna lyží a běžek, servis a lyžařská škola. Na hřebenech Jestřebích hor jsou překrásné běžkařské trasy. V roce 2013 se u nás natáčel díl Běžkotoulek, který můžete shlédnout zde

Pokud budete mít zvláštní požadavky nebo přání, neváhejte nás kontaktovat. Náš tým profesionálních zaměstnanců je Vám k službám.

 

Ceník ubytování pro rok 2020/21

Apartmány

Se snídaní: 690,-
S polopenzí: 795,-

Pokoje

Se snídaní: 430,-
S polopenzí: 595,-

 

  • Cena je uvedena za osobu a noc.
  • Cena je konečná a zahrnuje DPH a místní poplatky.
  • příplatek za pobyt pouze na 1 noc 100,-Kč/osoba
  • pobyt se snídaní zahrnuje snídani formou bohatého studeného a teplého bufetu
  • pobyt s polopenzí zahrnuje snídani formou bohatého teplého a studeného bufetu a večeři s polévkou, hlavním chodem a dezertem.
  • rádi Vám na požádání připravíme dietní (bezlepkové, vegetariánské) menu.
  • děti do 3 let mají pobyt zdarma - rádi Vám připravíme dětskou postýlku
  • děti od 3 do 15 let platí při ubytování se snídaní cenu 390,-Kč
  • děti od 3 do 15 let platí při ubytování s polopenzí cenu 450,-Kč

 

Napište nám…

…nebo zavolejte

Informace a rezervace: +420 603 427 884
Provozovna: +420 499 897 355

Nemůžete se nám dovolat?
Zanechte Vaše číslo, zavoláme Vám zpět.